استودیو مارال

ویژه
123 456 789 123 456 *** نمایش
mural@iran-mail.com
فرصت شغلی - 1

درباره شرکت

موسسه فرهنگی هنری با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تولید فیلم بلند تلویزیونی و همچنین فیلم های سینمایی، تعدادی بازیگر صحنه و همچنین به تعدادی هنرور در سنین مختلف نیاز مند است. از علاقمندان دعوت می شود ضمن تکمیل پروفایل خود درخواست هود را برای این مجموعه ارسال نمایند شایان ذکر است حقوق و مزایا توافقی و با توجه به توانمندی های لازم برای آن موقعیت شغلی تعیین می گردد.

در واقع بازیگر مسئولیت جان دادن به نقش‌ها و شخصیت‌های فیلم نامه را بر عهده دارد. برای بازیگری سن خاصی در نظر گرفته نشده است و نقش‌ها با توجه به استعدادهای بازیگران به آنها تعلق می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازیگری به عنوان یکی از جذاب‌ترین شغل‌ها از شاخه هنر، مردم شناسی و شناخت کافی نسبت به انسان‌ها و جامعه است. بازیگر توانمند و موفق کسی است که می‌تواند نقش‌های متفاوت و گاهی متضاد را به خوبی اجرا کند.

بازیگری به عنوان شغلی که در شاخه هنر تعریف می‌شود، برای موفقیت، بیش از هر چیزی نیازمند قدرت بالای تجسم، تخیل و تمرکز است. بازیگر باید هوش خوب، سرعت یادگیری مناسب، استعداد و ذوق لازم را داشته و همیشه پذیرای نظرات و انتقادات کارگردان و منتقدان باشد. برای استخدام در شغل بازیگری، افرادی که قوه زیبایی شناسی دارند و علاقه مند هستند هنر خود را برای دیگران به نمایش بگذارند اغلب موفق‌تر هستند. بازیگران از ابراز کردن هنر خود و سرگرم کردن دیگران لذت می‌برند. در شغل بازیگری موضوع انعطاف پذیری یکی از ویژگی‌های خاص شخصیتی محسوب می‌شود. افرادی که مشخصات ذکر شده را دارند در شغل بازیگری موفق‌تر هستند.

نمونه کار

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “استودیو مارال”

امتیاز شما برای این لیست